Zamiast kwiatów na ślub

ZAMIAST KWIATÓW NA ŚLUB!!!

Drodzy Narzeczeni!

Zbliża się najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ślub to ważna i podniosła chwila, dzień przepełniony szczęściem i radością. Jest to również dzień, w którym swoim szczęściem i radością możecie podzielić się z potrzebującymi. Poproście waszych gości, by zamiast kwiatów, przeznaczyli ich równowartość na użyteczny drobiazg dla dzieci specjalnej troski. Wśród tych drobiazgów mogą znaleźć się takie rzeczy jak: zeszyty, bloki rysunkowe i techniczne, papier kolorowy, plastelina, modelina, ciastolina, kredki, flamastry, długopisy, ołówki, farby, puzzle, piórniki, małe plecaczki. Z otrzymanych darów zostaną skompletowane wyprawki szkolne dla najuboższych dzieci.

Kwiaty są piękne, lecz ich piękno tak szybko mija… a uśmiech na buzi dziecka jest niezapomniany!

Życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim nowożeńcom, którzy już do tej pory wsparli dzieci specjalnej troski.

Podaruj nam swój 1% podatku

E-PIT:

Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

PARTNERZY:

stat4u

Fundacja "Per Corda" posiada pisemne zgody rodziców na rozpowszechnianie wizerunku swoich dzieci

Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski
34-381 Radziechowy; ul. Plebańska 1570